O nás

GASTRO STAR s.r.o. je spoločnosť ktorá vznikla v roku 2007. Už viac ako 10 rokov prinášame tú najvyššiu čerstvosť a kvalitu do takmer všetkých kútov krajiny. Všetky produkty sú dodávané priamo od výrobcov, chovateľov, a farmárov prostredníctvom renomovanej rakúskej spoločnosti Kroeswang priamo do vašej kuchyne. Všetky výrobky podliehajú prísnej kvalitatívnej a chuťovej kontrole a sú kontrolované na pravidelnej báze, aby bola zabezpečená maximálna spokojnosť každého zákazníka zákazníka. V našej ponuke nájdete tisícky výrobkov každého druhu pre reštaurácie, hotely, kaviarne ale i cateringy a iné typy gastro prevádzok. Za našimi spokojnými zákazníkmi stojí tím ľudí prichystaný vyhovieť Vám v každej situácii. Naši milí, a vždy ústretoví obchodní zástupcovia sú tu pre vás kedykoľvek, a na akomkoľvek mieste na území celého Slovenska.

Vzhľadom na vysoký dopyt zo strany jednotlivcov, sme sa rozhodli rozšíriť náš zámer aj na jednotlivé domácnosti. Z tohto dôvodu Vám prinášame nový online obchod s potravinami a novú službu v podobe Home delivery. Vďaka tejto službe si aj Vy môžete pohodlne objednať kvalitné potraviny online, s dovozom priamo k Vám domov alebo na Vami zvolenú adresu zdarma.

  • Dovoz poskytujeme v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, Trenčíne, Žiline, Ružomberku, Poprade, Banskej Bystrice a po okolí celej tejto trasy
  • Dovoz v pondelok, streda a piatok (od 9:00 do 15:00)
  • Tovar prepravujeme certifikovanými dodávkami vybavenými mraziarenskou technikou
  • Minimálna objednávka je 30 € s DPH
  • Pri objednaní do 15:00 (“čerstvý tovar“ do 11:00) doručíme tovar nasledujúci deň rozvozu
  • Ceny sú vrátane DPH a dopravy k Vám domov (môžu sa líšiť v závislosti od reálnej váhy niektorých produktov)
  • Pozor! Uvedené ceny sú za celé balenie, nie za kg.

Sortiment

Náš sortiment ponúkaných potravín je skutočne široký. Pre našich zákazníkov sme starostlivo vybrali stovky položiek medzi ktorými nájdete mäso, ryby, morské plody hotové a predpripravené jedlá, dezerty, mliečne výrobky a syry a vďaka našej spolupráci so značkou Descanti dokonca aj fitness pochutiny. Do nášho sortimentu uvádzame len položky, ktorých kvalitu a chuť sme osobne skontrolovali a sme o nich presvedčení.

Pred pridaním nového produktu do nášho sortimentu v spoločnosti GASTRO STAR je niekoľkokrát ochutnávaný a testovaný niekoľkými odborníkmi. Pri záverečnej skúške sú všetky zvyšné položky vyhodnotené v rozsiahlej ochutnávke. Našou pomocou sú kupujúci, produktoví manažéri, obchodní manažéri a majitelia. Iba v prípade, že sú presvedčení o výrobku, uvádzame ho do predaja. Zo 100 výrobkov, ktoré boli testované počas prvej degustácie, je ich v sortimente len 10.

Spoľahlivý vozový park

Každý z našich nákladných automobilov je vybavený moderným dvojkomorovým chladiacim systémom. V komore s teplotou +4 °C sa nachádzajú čerstvé a chladené potraviny a v priestore s teplotou -18 °C mrazené potraviny. To zabezpečuje, že Vami objednané potraviny sú vždy a za každých podmienok prepravované v správnych teplotách, aby si udržali čo najvyššiu kvalitu.

Pre dodanie v nasledujúci pracovný deň:
Čerstvý tovar Potrebné objednať do 11:30
Chladený tovar Potrebné objednať do 15:30
Mrazený tovar Potrebné objednať do 15:30
Pre dodanie v nasledujúci pracovný deň:
Čerstvý tovar Potrebné objednať do 11:30
Chladený tovar Potrebné objednať do 15:30
Mrazený tovar Potrebné objednať do 15:30